John HughesI

John Wilden Hughes Jr.

7,3
2 167 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby John Hughes

i kurde myślę sobie, czapki z głów. mało kto nastukał tyle filmów, z których zdecydowana większość to klasyka w swojej kategorii.
niby to tylko proste komedie familijne, ale taki film to wcale nie jest łatwa sprawa, bo bardzo łatwo o prostacką chałę, a Hughes raczej nigdy nie schodził poniżej pewnego poziomu (raczej).
więc Hughes to niekwestionowany król komedii familijnych, i choć może to brzmieć jak ironiczna obelga, to wcale nią nie jest. po prostu prawdziwy kunszt trzeba docenić.

no i zapytajcie sami siebie, ile razy oglądaliście Kevina albo Ferrisa?

Mudshark

Jakby nie patrzeć, większość jego filmów to klasyka kina młodzieżowego lat 80/90. Nawet nie wiedziałam, że jeden człowiek może stać za tymi wszystkimi filmami.

użytkownik usunięty
Mudshark

Tez byłam zdziwiona, bo przeglądając jego filmografię co chwila mówiłam "widziałam" i "TO też?"

Mudshark

po "Klubie winowajców" zajrzałam na filmografię z myślą, że pewnie oprócz tego i "Pretty in pink" nie zrobił nic, albo beznadzieję a tu patrzę i no proszę :)

Mudshark

,,Hughes raczej nigdy nie schodził poniżej pewnego poziomu (raczej). '' Ja wiem. Alex sam w domu to mnie raczej dziwi, biorąc pod uwagę Kevina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones