PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35129}

Pokojówka na Manhattanie

Maid in Manhattan
5,9 95 476
ocen
5,9 10 1 95476
4,5 6
ocen krytyków
Pokojówka na Manhattanie
powrót do forum filmu Pokojówka na Manhattanie

Po pierwsze to nie jest beznadziejny film a po drugie Jennifer Lopez jest Świetna!:)bardzo mi się podobają z nią filmy nie licząc tego, za który dostała Złotą Malinę :/ Ale "powiedz tak", "oczy Anioła" i ten są przyjemne do oglądania

kasix3

No dobra, to teraz podaj mi jakieś argumenty na świetność tego filmu? Bo wiesz łatwo mówić, że coś jest dnem lub, że jest świetne nie podając argumentów...

Jak dla mnie to kolejna typowa komedia romantyczna. Nie zawierała nic zaskakującego, od początku przewidywalna. Wykorzystano te wszystkie "obczajone" numery np. chce mu powiedzieć prawdę, ale nie może, w końcu prawda wychodzi na jaw i on oczywiście jest zły, a na koniec oczywiście wszystko jej wybacza... tak, to było takie puste, że aż żal... Też bądzmy realistami, jaki polityk postawił by swoją karierę na szali dla kogoś w opini publicznej tak nieznaczącego? A samo zakończenie, kiedy pokazują wycinki z gazet - to też nie wierzę żeby laska, która chodzi z senatorem dalej pracowała w ten sposób (wiem została kierowniczką, ale w pewnym sensie to wciąż ta sama praca, tylko nadzoruje inne pokojówki... no, ale mniejsza)

Dla mnie odrealniony, tuzinkowy, a czasami wręcz śmieszy tym co miało być romantyczne, na zasadzie: "ale to głupie i nie prawdziwe", albo "napewno w codziennym życiu"... 2/10

ocenił(a) film na 2
jona13

@jona13 Nie znęcaj się nad dziewczyną.To nie ładnie. Nie przystoi i po cholerę tracisz czas? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones