PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121760}

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Pirates of the Caribbean: At World's End
7,7 392 839
ocen
7,7 10 1 392839
6,3 23
oceny krytyków
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Czy zapomnieli o wyemitowaniu tej części na tvp2?
W ubiegłą sobotę puszczali skrzynię umarlaka a jest napisane że za tydzień będzie już 4 część.

ocenił(a) film na 10
_white_rose_

Właśnie też to zauważyłam... Ciekawe dlaczego tak zrobili...

użytkownik usunięty
natalia567_2

Pewnie na 28 mają coś innego zaplanowanego a nie chcą pominąć najnowszej części.

Chłopie, aleś wymyślił. W TVP po prostu pracują barany i to jest powód.

_white_rose_

Jestem zawiedziony.

ocenił(a) film na 7
_white_rose_

Zawsze jest jakaś, mała nadzieja, że jednak się ogarną na ostatnią chwile i puszczą 3 część ;(

ocenił(a) film na 9
_white_rose_

Do ostatniej chwili czekałem aż puszczą 3-cią część i kaszana ;/

_white_rose_

To już nie pierwszy raz - za każdym razem jest ta sama akcja na dwójce. Zaczynam jawnie podejrzewać, że albo faktycznie nie grzeszą myśleniem albo zwyczajnie nie mają licencji na trzecią część, co się często zdarza.

ocenił(a) film na 9
maupa_ona

Pamiętam że oglądałem trzecią część na tvp2 więc brak licencji odpada, są po prostu idiotami.

ocenił(a) film na 10
_white_rose_

Początkowo wydawało mi się, że części im się pokićkały i puścili czwórki zamiast trójki i za tydzień puszczą "Na krańcu świata", która jest moją ulubioną częścią. Ale sprawdzałam w programie TV i jest napisane, że za tydzień o tej porze leci "King Kong" :(

ocenił(a) film na 7
_white_rose_

Znajomy mówił że podobno "Na krańcu świata" puszczali w tygodniu i oglądał. Jednak w archiwum TV nie znalazłem. Pewnie mu się pomyliło z drugą częścią.

_white_rose_

Czy już raz nie puścili kiedyś w sekwencji; 4, 1, 2, 3? Nie jestem pewna czy faktycznie tak to było z Karaibami, ale to nie pierwszy raz kiedy kręcą części filmów i wypuszczają w złej kolejności.
Mam nadzieję że się jednak odmotają, bo niemałym rozczarowaniem było wczoraj pozbawienie mnie mojej ulubionej części.

użytkownik usunięty
asa111

Tak,
jesienią 2014 puścili w tej kolejności.
Nie wiem jaki był tego cel.

_white_rose_

Wycofuje się z nazywania ich idiotami.
Napisałem maila z pytaniem i odpowiedzieli mi, że brak Na krańcu świata wynika z ograniczeń licencyjnych które pozwalają im na emisję dopiero po 1 stycznia 2016. Dla mnie dziwne, bo jak wynika z tego linka pokazywali go na jedynce już kilka razy.
http://www.telemagazyn.pl/tv/65533/piraci-z-karaibow-na-krancu-swiata

użytkownik usunięty
cotypowiesz

Możliwości są dwie.
Piszą pierdoły bo się możesz nie znać,
albo rzeczywiście nie znamy się i mają ograniczoną ilość transmisji filmu.

cotypowiesz

Jednak w takim przypadku kompletnym bezsensem jest emitowanie pozostałych części.

użytkownik usunięty
_white_rose_

Tak samo, bez sensu było puszczenie "trójki" 2-3 tygodnie temu. Zwłaszcza, że za dwa miesiące do kin chodzi "piątka" i mogliby odświeżyć dla zainteresowanych wszystkie części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones